اعلام کالابرگ نفت سفید خانوارهای فاقد گازطبیعی
گروه: اجتماعی
تاریخ: ۵:۰۳ :: ۱۳۹۸/۰۶/۱۶

  مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری گفت : مصرف کنندگان نفت سفید با کالابرگ های اعلام شده از سری دوم ، نسبت به دریافت و ذخیره سازی سوخت از فروشندگی های محدوده محل سکونت خود اقدام کنند. سبحان رجب پور مدیرشرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری بیان کرد : […]

 

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری گفت : مصرف کنندگان نفت سفید با کالابرگ های اعلام شده از سری دوم ، نسبت به دریافت و ذخیره سازی سوخت از فروشندگی های محدوده محل سکونت خود اقدام کنند.

سبحان رجب پور مدیرشرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری بیان کرد : با برنامه ریزی و تدابیراین شرکت سوخت رسانی به مناطق فاقد گاز طبیعی در حال انجام است و ساکنین روستاهای ییلاقی و صعب العبورمی توانند نسبت به تامین سوخت خود اقدام کنند .

رجب پور اظهار کرد : آندسته از مصرف کنندگانی که از نفت سفید استفاده می کنند با کالابرگ اعلام  شده در نوبت دوم ( به شماره های  ۳۱۷ یک نفره و دو نفره به مقدار ۴۰۰ لیتر ، ۲۱۷ سه نفره و چهار نفره به مقدار ۴۰۰ لیتر ، ۵۱۷ پنج نفره و شش نفره به مقدار ۶۰۰ لیتر ، ۱۱۷ هفت نفره به بالا به مقدار ۶۰۰ لیتر ) ، نسبت به دریافت و ذخیره سازی سوخت خود از فروشندگی های مربوطه اقدام نمایند .

وی ادامه داد : اعتبار کالا برگ اعلام شده از تاریخ ۱۳۹۸/۶/۱۶ لغایت ۱۳۹۸/۸/۳۰  می باشد .

رجب پورنرخ هر لیتر از نفت سفید را ۱۵۰۰ ریال اعلام و تاکید کرد : به منظور جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی ، مصرف کنندگان نفت سفید مجموعه کالابرگ های مربوط به خانوار خود را نزد خود نگهداری کرده و از واگذاری به غیرجدا خودداری نمایند .

مدیر منطقه ساری از شهروندان خواست تا شکایات خود را با شماره تلفن های ۳۳۲۷۰۱۳۸ و ۳۳۲۷۰۱۴۰ منطقه ساری و شماره ۰۹۶۲۷ شرکت ملی پخش فراورده