گروه: اجتماعی
تاریخ: 2:43 :: 2019/11/07
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران و واحد ساری منصوب شد

 دکتر محمدمهدی طهرانچی با صدور حکمی، حسین کرمانیان را به‌عنوان رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران و واحد ساری منصوب کرد….. بالاخره پس از کش مکش  فراوان و چند ماه حرف و حدیث پیرامون تغییر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران و واحد ساری ، طحرانچی حرف خود را به کرسی نشاند تا حسین کرمانیان […]

 دکتر محمدمهدی طهرانچی با صدور حکمی، حسین کرمانیان را به‌عنوان رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران و واحد ساری منصوب کرد…..

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران و واحد ساری منصوب شدبالاخره پس از کش مکش  فراوان و چند ماه حرف و حدیث پیرامون تغییر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران و واحد ساری ، طحرانچی حرف خود را به کرسی نشاند تا حسین کرمانیان به عنوان رئیس این واحد استان قرار بگیرد .

 

به گزارش نگاه ساری، دکتر محمدمهدی طهرانچی با صدور حکمی، حسین کرمانیان را به‌عنوان رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران و واحد ساری منصوب کرد.

 

منتقدان انتصاب کرمانیان که در بین آنان یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی نیز حضور دارد معتقدند ، استان مازندران با توجه به پشتوانه بالای علمی و پژوهشی می توانست مدیری توانمند را در این سمت داشته باشند و نیازی به استفاده از مدیرات غیر بومی نبود .

 

از سویی بدنه دانشگاه آزاد اسلامی استان نیز از مملو از فرهیختگان و اندیشمندانی است که سابقه مدیریت دانشگاهی و میدانی دارند و لزومی به ورود مدیر از دانشگاههای دیگر نیست .

 

آنها معتقدند : دانشگاه آزاد اسلامی در مقطه کنونی به بلوغ لازم رسیده و انتخاب مدیری از جنس این دانشگاه می توانست زودتر نتایح مطلوبی را به ارمغان آورد .

 

پیش از این حسین منصوریان ریاست این دانشگاه در استان و واحد ساری را عهده دار بود که در مقاطعی با حواشی و نگرانی ها همراه بود که از چند ماه قبل سخن از تغییر وی به میان آمده بود ..