تاریخ: 3:55 :: 2019/11/09
ادامه نتایج ضعیف دختران ساروی در لیگ برتر فوتسال کشور

هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال بانوان با قهرمانی نیم فصل سایپا و شکست شهروند ساری دنبال شد.  هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال بانوان امروز با برگزاری ۵ دیدار پیگیری شد که تیم فوتسال سایپا موفق شد عنوان قهرمانی نیم فصل را به دست آورد. در تیم سایپا زهرا غریب سنگربان چالوسی نیز حضور دارد که […]

هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال بانوان با قهرمانی نیم فصل سایپا و شکست شهروند ساری دنبال شد.ادامه نتایج ضعیف دختران ساروی در لیگ برتر فوتسال کشور

 هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال بانوان امروز با برگزاری ۵ دیدار پیگیری شد که تیم فوتسال سایپا موفق شد عنوان قهرمانی نیم فصل را به دست آورد. در تیم سایپا زهرا غریب سنگربان چالوسی نیز حضور دارد که با این تیم به این عنوان دست پیدا کرد.

شاگردان نیلوفر اردلان در تیم سایپا امروز موفق شدند با نتیجه ۵ بر یک دختران کویر مس‌کرمان را شکست دهند و قهرمان نیم فصل شوند.

دختران ساروی در تیم فوتسال شهروند ساری که به کسب نتایج ضعیف تا حدودی عادت کرده اند، باز هم شکست خوردند و اینبار در آبادان برابر پالایش نفت این شهر تن به شکست یک بر صفر دادند تا از دست دادن این سه امتیاز به تیم های انتهای جدولی بپیوندند.

نتایج کامل به شرح زیر است:

مس رفسنجان یک – شرکت ملی حفاری یک
دختران کویر مس کرمان یک – سایپا ۵
نامی نو ۶- پویندگان فجر شیراز ۳
هیات فوتبال خراسان ۱۱ – رهیاب ۳
پالایش نفت آبادان یک – شهروند ساری صفر

به گزارش فارس؛ در جدول رده بندی سایپا با ۳۱ امتیاز صدرنشین است. مس رفسنجان با همین امتیاز و تفاضل گل کمتر دوم هستند، حفاری نیز با ۲۹ امتیاز در رده سوم قرار گرفت و شهروند ساری در پایان نیم فصل با ۴ امتیاز در رده یازدهم جدول قرار گرفت.