گروه: اجتماعی
تاریخ: 3:59 :: 2019/11/09
محور‌های هراز و چالوس یک طرفه شدند/ترافیک سنگین در هراز و چالوس

رییس پلیس راه مازندران گفت: به دلیل سهولت در آمد و شد خودروها،محور‌های هراز و چالوس دقایقی قبل یک طرفه شدند. سرهنگ علیرضا قدمی رییس پلیس راه مازندران  ،با اشاره به ترافیک سنگین در محور هراز و چالوس،گفت:تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ امروز جمعه ۱۷ آبان ماه تا ۲ بامداد روز شنبه ۱۸ آبان ماه از کرج به […]

رییس پلیس راه مازندران گفت: به دلیل سهولت در آمد و شد خودروها،محور‌های هراز و چالوس دقایقی قبل یک طرفه شدند.

سرهنگ علیرضا قدمی رییس پلیس راه مازندران  ،با اشاره به ترافیک سنگین در محور هراز و چالوس،گفت:تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ امروز جمعه ۱۷ آبان ماه تا ۲ بامداد روز شنبه ۱۸ آبان ماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل، آمد و شد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ امروز جمعه ۱۷ آبان ماه تا ۲ بامداد روز شنبه ۱۸ آبان ماه از مرزن آباد به سمت کرج بصورت یک طرفه خواهد بود.
او افزود: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ امروز جمعه ۱۷ آبان ماه تا ۲ بامداد روز شنبه ۱۸ آبان ماه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه درمحل، آمد و شد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ امروز جمعه ۱۷ آبان ماه الی ۲ بامداد روز شنبه ۱۸ آبان ماه از آب اسک به سمت رودهن (محدوده مشاء) بصورت یک طرفه خواهد بود.

سرهنگ قدمی گفت:در صورت افزایش و یا کاهش حجم تردد و به منظور تسهیل عبور و مرور وسایل نقلیه تمدید و یا لغو محدودیت‌ها در محور‌های فوق توسط ماموران پلیس راه در محل اعمال خواهد شد.

او افزود:تردد کلیه تریلر‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ تا ۲۴ امروز جمعه ۱۷ آبان ماه از تهران به قائم شهر و بالعکس، ممنوع است.

سرهنگ قدمی گفت: تردد کلیه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی که از ساعت ۱۲ الی ۲۴ روز سه شنبه ۱۴ آبان ماه ممنوع شده بود، از ساعت ۶ امروز جمعه ۱۷ آبان تا بامداد ۲ روز شنبه ۱۸ آبان ماه و همچنین از ساعت ۶ تا ۱۸ روز شنبه ۱۸ آبان ماه از محور هراز ممنوع است.

رئیس پلیس راه استان مازندران، از رانندگانی که قصد تردد در جاده‌های مازندران را دارند، خواست: ضمن رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی و مدیریت سفر خود در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با شماره‌های ۲۱۸۲۴۴۲۰ و ۲۱۸۲۴۴۳۴ پلیس راه استان با پیش شماره ۰۱۱ تماس بگیرند.

مازندران ۱۰ هزار و ۷۰۰ کیلومتر راه اصلی و فرعی دارد که سه جاده چالوس، هراز، سوادکوه را به پایتخت و جاده کیاسر مازندران را به سمنان متصل می‌کند.