رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ساری خبر داد:
تاریخ: 4:39 :: 2019/11/09
امدادرسانی به ۲۵۶ حادثه طی مهر ماه گذشته

سید حمید هاشمی با اشاره به فعالیت های سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ساری در ماه گذشته گفت: در مهر ماه گذشته ۲۵۶ عملیات اطفایی و امداد و نجات انجام شد که خوشبختانه طی عملیات صورت گرفته ۴۰ نفر از شهروندان و هموطنانمان از حوادث نجات يافتند به گزارش نگاه ساری به نقل […]

سید حمید هاشمی با اشاره به فعالیت های سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ساری در ماه گذشته گفت: در مهر ماه گذشته ۲۵۶ عملیات اطفایی و امداد و نجات انجام شد که خوشبختانه طی عملیات صورت گرفته ۴۰ نفر از شهروندان و هموطنانمان از حوادث نجات يافتند
امدادرسانی به 256 حادثه طی مهر ماه گذشته

به گزارش نگاه ساری به نقل از روابط عمومی سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري مرکز استان، ،سید حمید هاشمی رئیس این سازمان از امدادرسانی به ۲۵۶ حادثه  طي مهر ماه گذشته خبر داد.

وي افزود: از تعداد عمليات هاي انجام شده  ۱۰۱ مورد اطفاي حريق و ۱۵۵ مورد امداد و نجات در گزارشات آتش نشانان به ثبت رسیده است .

هاشمی ضمن قدردانی از فعالیت و تلاش شبانه روزی آتش نشانان در ارائه خدمات به شهروندان،  تصریح كرد: طي مدت مذكور ، ۳۰۰ خودرو آتش نشاني به همراه یک هزار مامور آتش نشان به محل حادثه اعزام شد كه طي عمليات هاي صورت گرفته ، خوشبختانه ۴۰ نفر از شهروندان و هموطنانمان از حوادث نجات يافتند .

وي به خسارات ناشي از حوادث اشاره كرد و افزود: متاسفانه ۱۰ نفر در اثر حوادث رخداده طي اين مدت مصدوم شده و یک نفر نيز جان خود را از دست داد.

هاشمی با اشاره به خدمات این سازمان حتی فراتر از محدوده شهری،تصریح كرد: اين سازمان ۲۰۰ مامور آتش نشان را جهت انجام ۵۳ عمليات به خارج از محدوده ی شهری اعزام كرد.

وی بيشترين علت آتش سوزي در مهر ماه را به ترتيب آتش سوزي ناشي از عدم رعایت موارد ایمنی و بی احتیاطی در استفاده از مواد جامد سوز با عاملیت انسانی و برق عنوان كرد.

رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ساری ضمن تقدیر از همكاري شهروندان، از آنان خواست به موارد ايمني توجه بیشتری نموده و در صورت بروز حوادث ضمن حفظ خونسردی، با شماره  گیری ۱۲۵ ، نوع حادثه و آدرس دقیق را اطلاع رسانی نمایند.