گروه: اجتماعی
تاریخ: ۴:۳۴ :: ۱۳۹۸/۱۱/۱۴
فراهم شدن امکان صدور مدرک دیپلم المثنی

فراهم شدن امکان صدور مدرک دیپلم المثنی به زودی امکان صدور مدرک المثنی دیپلم برای فارغ التحصیلان نظام جدید و قدیم مهیا می‌شود. اسفندیار نظری معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش مازندران گفت: به زودی امکان صدور مدرک المثنی دیپلم برای فارغ التحصیلان نظام جدید و قدیم مهیا و در مدرک جدید ۱۵ مولفه امنیتی […]

فراهم شدن امکان صدور مدرک دیپلم المثنی
به زودی امکان صدور مدرک المثنی دیپلم برای فارغ التحصیلان نظام جدید و قدیم مهیا می‌شود.

اسفندیار نظری معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش مازندران گفت: به زودی امکان صدور مدرک المثنی دیپلم برای فارغ التحصیلان نظام جدید و قدیم مهیا و در مدرک جدید ۱۵ مولفه امنیتی برای ارتقای ضریب امنیتی اضافه خواهد شد.

او افزود: افرادی که بر اساس سازو ار‌های اعلامی مفقود شدن مدرک دیپلم آن‌ها محرز شود می‌توانند به زودی روند صدور مدرک دیپلم المثنی خود را از ادارات مناطق تابعه خود پیگیری کنند.

نظری با اشاره به اقدامات صورت گرفته در خصوص ارتقای ضریب امنیتی مدرک دیپلم، ادامه داد: افزوده شدن ۱۵ فاکتور امنیتی برای افزایش ضریب اطمینان و جلوگیری از جعل مدرک دیپلم از جمله مهمترین اقدامات مجموعه سنجش وزارت در این حوزه است.

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش مازندران گفت: بر اساس آخرین مصوبه شورای سنجش و پذیرش میزان تاثیر میانگین نمرات امتحان نهایی به همان شیوه قبل و به صورت تاثیر مثبت خواهد بود.