تاریخ: 4:35 :: 2020/02/03
احداث خط ریلی به ایران خودروی مازندران ضروری است

احداث خط ریلی به ایران خودروی مازندران ضروری است  استاندار مازندران گفت: احداث خط ریلی به شرکت ایران خودروی مازندران در بابل ضروری است.  احمد حسین زادگان روز یکشنبه در جلسه بررسی مشکلات شرکت ایران خودروی مازندران در منطقه رجه بابل بیان کرد: در حال حاضر احداث خطوط ریلی برای شرکت ایران خودروی مازندران یک […]

احداث خط ریلی به ایران خودروی مازندران ضروری است

 استاندار مازندران گفت: احداث خط ریلی به شرکت ایران خودروی مازندران در بابل ضروری است.

 احمد حسین زادگان روز یکشنبه در جلسه بررسی مشکلات شرکت ایران خودروی مازندران در منطقه رجه بابل بیان کرد: در حال حاضر احداث خطوط ریلی برای شرکت ایران خودروی مازندران یک ضرورت است که در سفر پیش روی رییس جمهور به مازندران به عنوان مصوبات و برنامه های سفر گنجانده خواهد شد.

وی افزود: این طرح را می توان در قالب سرمایه گذاری شرکت ها و حمایت بانک ها به مرحله اجرا درآورد که به طور جدی در سفری که رییس جمهور به استان خواهد داشت آن را دنبال خواهیم کرد.

وی در ادامه اظهار داشت: شرکت ایران خودروی مازندران باید از حداکثر ظرفیت تولید خود بهره گیرد و در روزهای اخیر شرایط به گونه ای است که می توان این امر را به خوبی انجام داد.

وی گفت: در یک مقطعی در سالجاری شرکت ایران خودرو با چالش هایی روبرو بوده است که خوشبختانه با تدابیر اندیشیده شده مشکلات پیش رو مرتفع شده است.

استاندار مازندران همچنین بیان کرد: صنعت خودروسازی نقش زیادی در ایجاد اشتغال به صورت مستقیم و غیر مستقیم در مازندران دارد که ما نباید به راحتی از این ظرفیت غافل شویم.

وی گفت: مشکل سند دار شدن شرکت ایران خودروی مازندران هم قابل پیگیری و حل است که به معاونان مربوطه دستور پیگیری این مشکل داده شد.

حسین زادگان ادامه داد: از طریق فرماندار بابل به طور مرتب پیگیر رفع مشکلات و روند تولید شرکت ایران خودروی مازندران در بابل می باشم و استان نسبت به حل مشکلات این شرکت اهتمام جدی دارد.

شرکت ایران خودروی مازندران در سال ۱۳۸۹ با تولید روزانه سه دستگاه خودروی سمند و ۳۵ نیروی کار فعالیت خود را آغاز کرده است که در حال حاضر روزانه ۲۰۰ دستگاه خودرو تولید می کند و ۵۰۰ نیروی کار فعال در شرکت دارد.