تاریخ: ۴:۴۱ :: ۱۳۹۸/۱۱/۱۴
انقلاب اسلامی، آوای معنویت و عدالت را در دنیای معاصر طنین‌انداز کرد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با صدور پیامی ضمن تبریک دهه فجر گفت: انقلاب اسلامی ایران، آوای معنویت و عدالت را در سراسر دنیای معاصر طنین‌انداز کرد و تحولی عمیق در اندیشه و تفکر بشری به وجود آورد.  عباس زارع مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، طی پیامی، فرارسیدن ایام‌الله دهه فجر را تبریک […]

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با صدور پیامی ضمن تبریک دهه فجر گفت: انقلاب اسلامی ایران، آوای معنویت و عدالت را در سراسر دنیای معاصر طنین‌انداز کرد و تحولی عمیق در اندیشه و تفکر بشری به وجود آورد.

 عباس زارع مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، طی پیامی، فرارسیدن ایام‌الله دهه فجر را تبریک گفت.

در متن این پیام آمده است:

به نام خدا

رسید موسم بهمن بهار بازآمد                                 جلال محفل ما، یار دل‌نواز آمد

زمان، زمان طلوع است و فجر بیداری                       کنون که جلوه خورشید پرفراز آمد

طلوع آفتاب درخشان و جهان‌آرای انقلاب اسلامی در آسمان سرزمین ایران در ۱۲ بهمن ۵۷، در جهان شوری بزرگ و غوغایی بس شگرف به وجود آورد و با انفجار نور در ۲۲ بهمن ۵۷، هیمنه ابرقدرت‌های شرق و غرب را درهم شکست و وعده خداوند، مبنی بر پیروزی مستضعفان بر مستکبران محقق شد.

بی‌گمان، در دفتر تاریخ، صفحه زرین و همیشه ماندگار این واقعه تاریخی بر دیگر صفحات آن، نمایان‌تر است و بانگ برآورد؛ اگر اراده انسان آگاه و ظلم‌ستیز به مدد قدرت الهی و پرچم‌داری و رهبری پیری فرزانه و عارف چون امام عزیز (ره) باهم درآمیزد آنگاه انقلابی به‌یادماندنی و ثبت در جریده عالم پدیدمی‌آید .

 انقلاب اسلامی ایران، آوای معنویت و عدالت را در سراسر دنیای معاصر طنین‌انداز کرد و تحولی عمیق در اندیشه و تفکر بشری به وجود آورد.

فرارسیدن ایام‌الله دهه فجر و سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران را با یاد دلاور مردی‌های سردار بزرگ سپاه اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی گرامی داشته، به مردم فرهیخته و عزیز استان مازندران، به‌ویژه جامعه فرهنگ و هنر تبریک عرض می‌نمایم و امیدوارم که درسایه عنایت حضرت حق و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران  شاهد پیشرفت و توسعه همه‌جانبه ایران اسلامی باشیم .