مدیرکل میراث فرهنگی مازندران:
گروه: اجتماعی
تاریخ: 7:56 :: 2020/04/02
۲۰۲ خانه و ویلای اجاره ای غیرمجاز در مازندران پلمب شد

ساری – مدیرکل میراث فرهنگی مازندران گفت: از ۴ اسفند تا ۱۰ فروردین ۲۰۲ واحد خانه و ویلای استیجاری غیرمجاز در استان پلمب شد. سیف الله فرزانه اظهار داشت: از ۴ اسفند ۹۸ تا ۱۰ فروردین سال جاری و درانجام بازدید نظارتی از خانه و ویلاهای استیجاری بدون مجوز در استان بیش از ۷۰۰ مورد اخطار شفاهی […]

۲۰۲ خانه و ویلای اجاره ای غیرمجاز در مازندران پلمب شد

ساری – مدیرکل میراث فرهنگی مازندران گفت: از ۴ اسفند تا ۱۰ فروردین ۲۰۲ واحد خانه و ویلای استیجاری غیرمجاز در استان پلمب شد.

سیف الله فرزانه اظهار داشت: از ۴ اسفند ۹۸ تا ۱۰ فروردین سال جاری و درانجام بازدید نظارتی از خانه و ویلاهای استیجاری بدون مجوز در استان بیش از ۷۰۰ مورد اخطار شفاهی و ۳۸۹ مورد اخطار کتبی صادر شد.

وی با اشاره به همراهی خوب فرمانداران، دادستان شهرستان‌ها و دستگاه‌های اجرایی سطح استان گفت: در این مدت بیش از ۱۳۰۰ مورد بازدید در قالب کمیته مشترک صورت پذیرفت.

مدیرکل میراث فرهنگی مازندران گفت: از تاریخ ۴ اسفند ۹۸ تا ۱۰ فروردین سال جاری و با همکاری دستگاه‌های نظارتی و انتظامی، ۲۰۲ مورد خانه، ویلاهای استیجاری غیرمجاز و همچنین واحدهای پذیرایی که قلیان ارائه می‌کردند، پلمب شد.

فرزانه ضمن قدردانی از تلاش شبانه روزی نیروی‌های یگان حفاظت، مدیران و کارشناسان ستاد و ادارات شهرستانی، گفت: قریب به اتفاق تابلوهای تبلیغاتی اجاره خانه و ویلاهای غیرمجاز، در سطح استان جمع آوری شد و این روند تا دستورات بعدی ستاد استانی مبارزه با بیماری کرونا ادامه خواهد داشت.