تاریخ: 8:00 :: 2020/04/02
خلوتی جاده‌های مازندران در روز طبیعت

 رییس پلیس راهنمایی و رانندگی مازندران گفت : رعایت مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا توسط مردم مازندران و ماندن در خانه همزمان با روز طبیعت سبب شد تا جاده‌های استان خلوت‌ترین روز خود را در ۱۳ فروردین ماه تجربه کند. سرهنگ مهدی باقری افزود : در شرایط فعلی تمامی محورهای مازندران اعم از ورودی […]

خلوتی جاده‌های مازندران در روز طبیعت

 رییس پلیس راهنمایی و رانندگی مازندران گفت : رعایت مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا توسط مردم مازندران و ماندن در خانه همزمان با روز طبیعت سبب شد تا جاده‌های استان خلوت‌ترین روز خود را در ۱۳ فروردین ماه تجربه کند.

سرهنگ مهدی باقری افزود : در شرایط فعلی تمامی محورهای مازندران اعم از ورودی و خروجی خلوت است که نشان می دهد مردم با درک شرایط از حضور در خیابان ها و پارک ها خودداری کردند.
وی ادامه داد : در حال حاضر میزان تردد خودرویی در جاده های استان در روز طبیعت نسبت به سال قبل بیش از ۹۰ درصد کاهش یافت و تردد های موجود نیز مربوط به نیروهای پشتیبانی و مقابله ای با کرونا است.
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی مازندران گفت : بررسی هوایی پارک های شهری و پارک های جنگلی استان که امروز با بالگردی صورت گرفت نشان داد که تمامی آنها خلوت هستند و هیچ مراجعه ای به این پارک صورت نگرفته است و حتی پارک جنگلی سیسنگان در غرب استان که همه ساله در روز طبیعت شلوغ ترین نقطه مازندران بود ، امروز کاملا خلوت بود.

سرهنگ باقری با قدردانی از مردم مازندران به خاطر رعایت پروتکل های بهداشتی و توصیه های و مصوبات مقابله با کرونا در روز ۱۳ فروردین از طریق ماندن در خانه ، افزود : همکاری مردم برای تامین سلامت خود و سایر افراد جامعه کم نظیر بود.
وی اظهار داشت : البته همکاری مردم مازندران برای ما دور از انتظار نبود و این همکاری مردم باعث دلگرمی درمانگران و تسریع در شکست ویروس کرونا در استان خواهد شد.

براساس مصوبه ستاد ملی کرونا و پدافند زیستی مقابله با این ویروس در استان مازندران از چند روز قبل تمام پارک های جنگلی و پارک های شهری استان مازندران بر روی مردم بسته شد.
مازندران ۴۴ پارک جنگلی دارد.