شرکت آب و فاضلاب مازندران اعلام کرد مشترکان از فردا خودشان میزان آب مصرفی را به‌این شرکت اعلام کنند.
گروه: اجتماعی
تاریخ: 6:10 :: 2020/04/08
خودتان میزان مصرف آب را اعلام کنید

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب مازندران اعلام کرد طرح خوداظهاری کارکرد کنتور آب در راستای حفظ سلامت عمومی، کاهش تردد قاریان کنتور، توسعه خدمات دولت الکترونیک و قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا از فردا آغاز می‌شود. بر اساس این طرح مشترکان آب می‌توانند به صورت ماهانه کارکرد کنتور آب خود را از طریق تلفن […]

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب مازندران اعلام کرد طرح خوداظهاری کارکرد کنتور آب در راستای حفظ سلامت عمومی، کاهش تردد قاریان کنتور، توسعه خدمات دولت الکترونیک و قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا از فردا آغاز می‌شود.

بر اساس این طرح مشترکان آب می‌توانند به صورت ماهانه کارکرد کنتور آب خود را از طریق تلفن همراه و با ارسال پیامکی شماره کارکرد کنتور آب به سامانه تلفنی ۳۰۰۰۴۶۱۵ از میزان مصرف خود مطلع شوند.

علاوه بر این مشترکین آب شهری از طریق سایت شرکت آب و فاضلاب استان مازندران به آدرس http://www.abfa-mazandaran.ir و مشترکین آب روستایی با مراجعه به آدرس اینترنتی http://abfar-mz.ir کارکرد کنتور را در قسمت میز خدمات الکترونیک (بخش خدمات الکترونیک مشترکین) ثبت کنند.

شرکت آب و فاضلاب مازندران از مشترکین خواست برای پیشگیری از ابتلا به کرونا ویروس ضمن خودداری از مراجعه حضوری، برای ثبت و پیگیری درخواست‌های خود از طریق سایت شرکت اقدام و یا برای کسب راهنمایی‌های لازم با سامانه ۱۲۲ تماس بگیرند.