گروه: سیاسی
تاریخ: 13:23 :: 2020/08/18
داشتن چک برگشتی مانع دریافت تسهیلات کرونایی نمی‌شود

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران با اشاره به اینکه چک برگشتی و معوقعات تاثیری در پرداخت تسهیلات کرونایی ندارد گفت: بانک‌ها باید به محض دریافت پرونده تسهیلات را پرداخت کنند. به گزارش پایگاه خبری نگاه ساری، کامران اصغری صبح امروز در جلسه کارگروه اشتغال شهرستان محمودآباد که با حضور فرماندار و مسؤولان شهرستانی […]

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران با اشاره به اینکه چک برگشتی و معوقعات تاثیری در پرداخت تسهیلات کرونایی ندارد گفت: بانک‌ها باید به محض دریافت پرونده تسهیلات را پرداخت کنند.
داشتن چک برگشتی مانع دریافت تسهیلات کرونایی نمی‌شود

به گزارش پایگاه خبری نگاه ساری، کامران اصغری صبح امروز در جلسه کارگروه اشتغال شهرستان محمودآباد که با حضور فرماندار و مسؤولان شهرستانی برگزار شد، اظهار داشت: هدف از برگزاری این جلسات، همفکری و هم اندیشی برای رفع مشکلات موجود در زمینه اقتصادی و بهبود خدمات دهی به مردم در بخش های مختلف است.

وی خواستار پیگیری دستگاه‌های اجرایی برای اجرای طرح‌ها شد و ادامه داد: آیین‌نامه پرداختی به تمام بانک‌ها اعلام شد و بانک‌ها موظفند روند کار را تسریع دهند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران با اشاره به اینکه چک برگشتی و معوقعات تاثیری در پرداخت این تسهیلات ندارد گفت: بانک‌ها باید به محض دریافت پرونده تسهیلات را پرداخت کنند و بانک‌ها باید علت عدم پرداخت را به دبیرخانه ستاد کرونا اعلام کند.

این مسؤول تصریح کرد: روند پرداخت این تسهیلات در شعب بانک‌های استان باید هرچه سریع‌تر به روز شده و تسریع پیدا کند تا بخشی از منابع مالی این کسب و کارها تامین شود.

اصغری بیان کرد: در بخش تسهیلات واحدهای آسیب‌دیده از کرونا در همه شهرستان‌ها اطلاع‌رسانی و پیگیری و مکاتبات یکسان بوده است.

وی سهم استان مازندران از تسهیلات واحدهای آسیب دیده از کرونا را هزار و ۵۶۱ میلیارد تومان اعلام کرد و افزود: ۵۷ هزار پرونده خویش‌فرمایی و کارفرمایی مشمول این طرح شدند که از این تعداد ۴۹ هزار فقره پرونده مربوط به حمل و نقل درون شهری و بیرون شهری بوده که شیوه نامه مشخص دارند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران با اشاره به اینکه مسئولیت پرداخت این تسهیلات با ۱۹ بانک است، تصریح کرد: در شهرستان محمودآباد از هزار و ۵۸۳ طرح ۲۴۸ طرح از طریق سامانه به بانک های محمودآباد ارسال شد