تاریخ: 10:18 :: 2021/09/28
نخستین گروه زائران اربعین امشب وارد مازندران می‌شوند

مدیرکل فرودگاه‌های مازندران گفت: نخستین پرواز ساعت ۲۰ امشب از مقصد نجف در فرودگاه دشت‌ناز ساری به زمین می‌نشیند. سعدالله وطن‌خواه امروز در ارتباط با برنامه‌ریزی درباره بازگشت زائران اربعین مازندران اظهار کرد:  از سه‌شنبه شب ۶ مهر ماه امسال بازگشت زائران مازندران اربعین از مقصد نجف به فرودگاه دشت‌ناز ساری آغاز می‌شود. وی با بیان اینکه […]

مدیرکل فرودگاه‌های مازندران گفت: نخستین پرواز ساعت ۲۰ امشب از مقصد نجف در فرودگاه دشت‌ناز ساری به زمین می‌نشیند.

نخستین گروه زائران اربعین امشب وارد مازندران می‌شوند

سعدالله وطن‌خواه امروز در ارتباط با برنامه‌ریزی درباره بازگشت زائران اربعین مازندران اظهار کرد:  از سه‌شنبه شب ۶ مهر ماه امسال بازگشت زائران مازندران اربعین از مقصد نجف به فرودگاه دشت‌ناز ساری آغاز می‌شود.

وی با بیان اینکه نخستین پرواز ساعت ۲۰ امشب از مقصد نجف در فرودگاه دشت‌ناز ساری به زمین می‌نشیند، افزود: تدابیر لازم برای بازگشت زائران اربعین اندیشیده شده لست.

مدیرکل فرودگاه‌های مازندران تصریح کرد: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده حدود ۵۶۰ نفر از زائران اربعین در قالب چهار پرواز و طی مدت سه روز از ۶ تا ۸ مهر ماه وارد استان می‌شوند.

این مسؤول یادآور شد: پروازهای رفت زائران اربعین، طی مدت چهار روز و درقالب هفت پرواز با اعزام حدود یک‌هزار زائر از ۳۱شهریور تا سوم مهرماه انجام شده است.