تاریخ: 7:14 :: 2021/10/01
برپایی اردوی جهادی در روستای زرین آباد ساری

ساری- مسئول گروه جهادی شهید رادمهر ساری از برپایی اردوی جهادی به مناسبت هفته دفاع مقدس در روستای محروم زرین آباد سفلی ساری خبر داد. فاطمه فرزین با اشاره به فعالیت گروه جهادی شهید رادمهر در زمینه بهداشت و درمان در حوزه دامپزشکی و کشاورزی گفت: در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری، توجه به اردوهای […]

 برپایی اردوی جهادی در روستای زرین آباد ساری

ساری- مسئول گروه جهادی شهید رادمهر ساری از برپایی اردوی جهادی به مناسبت هفته دفاع مقدس در روستای محروم زرین آباد سفلی ساری خبر داد.

فاطمه فرزین با اشاره به فعالیت گروه جهادی شهید رادمهر در زمینه بهداشت و درمان در حوزه دامپزشکی و کشاورزی گفت: در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری، توجه به اردوهای جهادی و کمک به اقشار کمک درآمد جامعه، نسبت به برگزاری اردوها اقدام کردیم.

وی با اشاره به اینکه سالانه چهار تا پنج اردوی جهادی برگزار می‌کنیم، گفت: همزمان با هفته دفاع مقدس در روستای زرین آباد سفلی اقدام به برپایی اردوی جهادی کردیم.

وی تصریح کرد: در این اردو، واکسیناسیون دام‌های سبک، ویزیت رایگان و دوره‌های آموزشی در زمینه بهداشت جایگاه، تغذیه دام و غیره برگزار می‌شود و بالابردن روحیه جهادی بین اعضای کانون و کمک به اقشار کم درآمد در روستاهای محروم از دیگر اهداف اردوهای جهادی است.