تاریخ: 7:24 :: 2021/10/01
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران:  مجتمع فرهنگی رامسر تا دو سال آینده بهره برداری می شود

رامسر- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با اشاره به تخصیص ۳۰ میلیارد ریال بودجه برای تکمیل مجتمع فرهنگی هنری رامسر گفت: این مجتمع تا دو سال آینده بهره برداری می شود. عباس زارع ظهر چهارشنبه در نشست با رؤسای انجمن‌های فرهنگی رامسر با بیان اینکه سه میلیارد تومان بودجه برای ساخت مجتمع فرهنگی تخصیص […]

مجتمع فرهنگی رامسر دو سال دیگر بهره برداری می شود

رامسر- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با اشاره به تخصیص ۳۰ میلیارد ریال بودجه برای تکمیل مجتمع فرهنگی هنری رامسر گفت: این مجتمع تا دو سال آینده بهره برداری می شود.

عباس زارع ظهر چهارشنبه در نشست با رؤسای انجمن‌های فرهنگی رامسر با بیان اینکه سه میلیارد تومان بودجه برای ساخت مجتمع فرهنگی تخصیص داده شد.، افزود: نبود فضای فرهنگی زیبنده رامسر نیست.

وی گفت: مجتمع فرهنگی رامسر پس از ۱۸ سال تعطیلی در فضایی قرار گرفته بود که اجازه بهره برداری نداشت و با پیگیری‌های متعدد و با اخذ مجوز میراثی با توجه به فرسودگی آن مقاوم سازی آن در دستور کار قرار گرفت و عملیاتی شد.

وی با بیان اینکه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران در انجام پروژه‌ها بهره بردار است افزود: برای ساخت مجتمع فرهنگی رامسر تا کنون ۸۰۰ میلیون تومان هزینه شده و سه میلیارد تومان بودجه به این پروژه اختصاص یافت که تغییراتی در ظاهر این پروژه داده خواهد شد.

وی گفت: مجتمع فرهنگی زیر ساخت بزرگی برای هنرمندان و فرهنگ دوستان است و تا دو سال آینده این پروژه به بهره برداری خواهد رسید.