گروه: اجتماعی
تاریخ: 14:57 :: 2021/10/02
محدودیت‌های کرونایی کماکان در محورهای شمال درحال اجرا است.

سرپرست پلیس راه مازندران با اشاره به کاهش دید در ارتفاعات محورهای کندوان و سوادکوه، گفت: محدودیت‌های کرونایی کماکان در محورهای شمال درحال اجرا است. هادی عبادی امروز درباره آخرین وضعیت آمد و شد خودروها در محورهای مازندران با اشاره به اجرای محدودیت‌های کرونایی در محورهای شمال، اظهار کرد: در این زمینه خودروهای بدون مجوز […]

سرپرست پلیس راه مازندران با اشاره به کاهش دید در ارتفاعات محورهای کندوان و سوادکوه، گفت: محدودیت‌های کرونایی کماکان در محورهای شمال درحال اجرا است.

ادامه ورود ممنوع برای خودروهای بدون مجوز در محورهای شمال/  کاهش دید در جاده‌های کندوان و سوادکوه

هادی عبادی امروز درباره آخرین وضعیت آمد و شد خودروها در محورهای مازندران با اشاره به اجرای محدودیت‌های کرونایی در محورهای شمال، اظهار کرد: در این زمینه خودروهای بدون مجوز که قد تردد به سمت شمال را داشته باشند برگشت داده می‌شوند.

وی با اشاره به اینکه در ۲۴ ساعت گذشته ۱۰۴ دستگاه خودرو اعمال قانون و ۶۱خودرو به مبدا برگشت داده شدند، افزود: همچنین از ابتدای امسال تاکنون ۱۲۲هزار و ۲۱۳ دستگاه خودرو اعمال قانون و ۸۰هزار و ۸۶۰ دستگاه خودرو به مبدا برگشت داده شدند.

سرپرست پلیس راه مازندران با بیان اینکه حاضر آمد و شد خودروها در محورهای شمال شاهد تردد عادی و روان خودروها هستیم، تصریح کرد: از لحاظ شاهد بارندگی مقطعی و همچنین کاهش دید در ارتفاعات ولی‌آباد کندوان و گدوک سوادکوه هستیم.

عبادی با تاکید بر اینکه احتمال سقوط سنگ در محورهای شمال وجود دارد، خاطرنشان کرد: باتوجه به بارش‌های پراکنده احتمال ریزش سنگ و سقوط سنگ در محورهای کوهستانی استان وجود دارد که تاکید بر پرهیز از ترددهای غیرضروری در محورهای شمال است.